Başlıksız-2
Bugünden geleceğe sağlam yapılar...

TARAKCIOĞLU YAPI

Uzman kadrosu ile kalite ve güvenden ödün vermeden müşterilerimizin istekleri doğrultusunda mutlak müşteri memnuniyetini hedef alarak faaliyetini sürdürmektedir.
TARAKCIOĞLU YAPI

Şirketimiz Hakkında Bilgiler

Kalite, Sağlık, Güvenlik ve Çevreye ödün vermeden bağlılık.
500+

Mutlu Müşteri

Müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla yatırımlarına ara vermeden, konut talepleri en yüksek kaliteyi en düşük fiyata sunabilmek amacıyla çözümler üretmekteyiz.

4

Devam Eden Yapı

Geçmişten gelen yapı tecrübesini gelecek projelerimize yansıtarak müşterilerimizin hayallerini, özel tasarımlarını, fikirlerini gerçekleştirmek için elimizden gelen deneyim ile hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

40

Yıllık Tecrübe

Yıllık tecrübesi ile, çalışma hayatında doğruluğu, dürüstlüğü, çalışkanlığı ve güvenilirliği amaç edinmiş olarak, geleceğe emin ve doğru adımlar ile kurumsal bir şirket olarak ilerlemektedir.

TARAKCIOĞLU YAPI

TARAKCIOĞLU YAPI KİMDİR?

Vizyon

Ulusal ve uluslararası platformlarda hizmet veren şirketimizin hedefi, bugün olduğu gibi önümüzdeki yıllarda da çalışma ve projelerine kaliteden ödün vermeden hız ve hayat vererek sektördeki yerini  her geçen gün daha da sağlamlaştırmaktır.

Misyon

Son yıllarda artan iş talebi ve büyümekte olan inşaat ve gayrimenkul sektörü, şirketin bilgi birikimi ve sahip olduğu uzman kadrosunu, mimari proje, planlama, kentsel gelişim, kentsel dönüşüm, kontrolörlük ve teknik müşavirlik alanlarında çalışmaya yöneltmiştir.

TARAKCIOĞLU YAPI

TARAKCIOĞLU HAKKINDA

Gerçekleştirdiğimiz her aktivitenin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz yatar.  Projelerimizde, bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve daima buna göre çalışırız. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörde, daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz.

Şirketimiz yurt içi ve yurt dışında kalitesinden ödün vermeden bir çok proje gerçekleştirmektedir. Konutlar, siteler, oteller, restorantlar, santral binaları, üst yapı ve altyapı işlerimizde estetik ve fonksiyon odaklı teknik çözümler ile sektörümüzde öncüyüz.

Bu topraklarda bize bırakılan mirasa olan saygımız, yaptığımız eserler olacaktır. Konutlar, iş merkezleri, restorasyon, peyzaj projelerimiz ile insana, doğaya ve tüm canlılara en güzel alanları yaratıyoruz. Yaptığımız her projemizi zamanı, fonksiyonları, taleplerin en değerli nüve olduğunun bilinciyle tamamlıyoruz. Yüzü gülen yatırımcılarımız en büyük mutluluk sebebimiz

Tarakcıoğlu Yapı @ 2022.

Başarının sırrı yoktur. Hazırlık, sıkı çalışma ve başarısızlıktan öğrenmenin sonucudur.

Tarakcıoğlu Yapı

Merak Ettiklerin Hakkında Bizimle İletişime Geç!

Tarakcıoğlu yapı olarak teknolojik anlamda kendini geliştirmeyi, araştırmayı, üretmeyi, yarışmayı, başarı için en üst noktayı zorlamayı benimsemiş olup; eğitimli, deneyimli ve motivasyonu yüksek genç kadrosu ile hizmet vermektedir.